Publikatsiooni kuupäev : 2017-04-11

Automeistrite slaalom

Ettevõtte Inter Cars Eesti 13 klienti, kes olid võitnud nädalase reisi Itaalia mäesuusakuurorti, tegid selle märtsi keskel teoks. Kampaanias osalesid kliendid, kes olid ostnud sõiduautode varuosi kõige suurema summa eest.

Võitjad puhkasid Dolomiitides asuvas mugavas hotellis Carlo Magno Hotel Spa and Resort. Nad õppisid kogenud instruktorite käе all mäesuusatamist, viimasel päeval aga võistlesid suusaslaalomis.

Kõik osalenud jäid reisiga rahule ja loodavad, et neil õnnestub teinekordki sellisest kampaaniast osa võtta. Margus Ribbul (Nippon Auto OÜ), Reiko Anniko (Tõrva ART OÜ) ja Eduard Kolesnikov (Reho Autoremont OÜ)

olid ühel meelel, et kõik oli väga hästi korraldatud, viimse üksikasjani läbi mõeldud ja sujuv, ning ootama ei pidanud mitte kunagi ega kusagil. „Eranditult kõik meeldis, nii reisiseltskond kui ka koht olid suurepärased,” lisas Ribbul.

Sergei Galkin (GRT Baltic OÜ) kiitis lisaks toredaid instruktoreid ja ütles, et reisist jäi talle palju sooje mälestusi. „Inter Carsis töötavad meie kolleegid ja sõbrad, kellega oleme juba ammusest ajast edukalt koostööd teinud ning teeme seda kindlasti ka edaspidi,” rääkis Galkin. Eduard Kolesnikov võttis teema kokku: „Lõime sel reisil uusi sidemeid, mis aitavad edasi areneda, kasvada ja töömahtu suurendada.”


Pildid: Gintė Mockienė