Publikatsiooni kuupäev : 2020-04-20

Eestlased Saksa legendaarse kvaliteediga tutvumas

Inter Cars Eesti kliendid käisid ekskursioonil Corteco Vibracoustic-u tehases ja räägivad oma muljetest.

IMG_Warehouse_hirschberg_A_IMGP0911 (1).jpg
Vibracoustic01_02_12_2011_2260.jpg
Pavillon_Weinheim.jpg

Kui meenutada kogu reisi tervikuna, siis on osalejatel selle kohta ainult häid sõnu öelda: suurepärane, suurejooneline, väga huvitav, suurepäraselt korraldatud.

“See oli minu esimene reis Inter Cars-i seltskonnaga ja olen siiani ainult nende koolitustel osalenud. Tuleb tõdeda, et kõik oli väga hästi korraldatud ja Saksamaa reis oli hea näide, et Inter Cars teab, kuidas meeldejäävaid üritusi korraldada,“ - jagab Stanislav Sokolov VVS MOTORS OÜ-st oma arvamust. „Esiteks üllatas mind tootmise ulatus – selliseid mastaape ei näe Eestis ega ka Baltimaades. See tehas nagu linn linnas, mida televiisori või arvutiekraani abil pole võimalik edasi anda. Nägin ka, kuivõrd detailselt erinevaid töid teostatakse,“ – kirjeldab ta ekskursioonil saadud muljeid. „Selles valdkonnas toimub iga päev midagi uut ja et ajaga kaasas käia, tuleb tehniliste uuendustega kursis olla. Mis peamine – nüüd on palju lihtsam klientide küsimustele Corteco toodete kohta vastata. Näiteks miks need nii kallid on, ” – naerab Stanislav.

Temaga nõustub ka SSG Autodoc OÜ esindaja Sergei Smetanin, kirjeldades reisi peaaegu samade sõnadega. „Minu tegevuse jaoks on oluline näha kogu tootmisahelat tervikuna ja saada infot tehnoloogiate ja toorainete kohta. Soovime pakkuda oma klientidele kvaliteetseid tooteid, mistõttu on oluline mõista pisidetaile,” - kordab ta Sokolovi sõnu.

Nikolai Popovitšil Speedline Service OÜ-st on nõus, et Saksamaa tehast oli huvitav külastada, kuid osa nähtust oli tema jaoks isegi üllatav. „Meil on tekkinud illusioon, et Lääne-Euroopa tööstus on täiesti puhas ja steriilne keskkond, kuid reaalsuses toimub tootmisprotsess samasugustes tingimustes ning sama tulemuslikult, nagu meil kodus.” – jagas Popovitš oma mõtteid.

„Tööreisina oli üritus igati õnnestunud,“ – sõnas ka Sokolov. „Päevakava oli paindlik, polnud jooksmist ega kiirustamist, vaid täpselt parajas koguses tegevusi ja uusi teadmisi. Ka vaba aega oli piisavalt, et rahulikult Heidelbergi ja Weinheimi tänavatel jalutada. Enne seda reisi olin Saksamaal ainult läbisõidul olnud, nii et nüüd sain piisavalt aega seda maad paremini tundma õppida."

Ka Smetanin meenutab hea sõnaga Heidelbergi tänavaid, majade erksaid värve ja vaadet vanale lossile.

Küsimuse peale, et kas sellised reisid on vajalikud ja kas oleks soov uuesti minna, vastavad kõik kolm ühehäälselt: „Loomulikult!“

Saksamaa reisi (9.-11.10.2019) võitsid 5 klienti, kelle Corteco sõiduautode toodete ostud olid 2019. aasta juulis ja augustis kõige suuremad.