Publikatsiooni kuupäev : 2017-04-10

Kuuba on lähedal

Inter Cars Eesti jõulukampaania ajal suurima summa eest sõiduautode segmendi kaupu (varuosad, õli, määrdeained ja rehvid) ostnud nelja kliendi-ettevõtte esindajad on auhinnareisil Kuubal ära käinud.

24. veebruarist kuni 8. märtsini külastasid võitjad Ernest Hemingwayga seotud kohti ja teisi Havanna vaatamisväärsusi, tutvusid kohalike talumajapidamiste ja krokodillifarmiga, käisid Hispaania konkistadooride XVI sajandil asutatud külades ning nautisid päikest ühel maailma puhtaimal rannal Varaderos. Kõik osalised leiavad üksmeelselt, et nende reis õnnestus ja nad osalevad kindlasti ka Inter Cars Eesti uutes kampaaniates.

Gennadi Gruško (2 G Baltic Company OÜ) märkis, et talle jäi meelde eelkõige meri: „See on lõunameri, see on hoopis teistsugune. Ja muidugi ilm: juba sooja lõunamaise ilma pärast tasub Kuubal käia.“ Anton Nikolajev (Husky OÜ) oli ilmast hämmingus: „Ma olen korduvalt Kuubal olnud, kuid esimest korda nägin, et terve päeva kallas vihma. See päev möödus meil aga ringi sõites, pilved muljet ei rikkunud ja päevitada jõudsid kõik teistel päevadel.“ Ta lisas, et kõige rohkem meeldis talle suurepärane reisiseltskond.

Aavo Tarjuse (Aero Motors OÜ) arvates möödus reis lausa ideaalselt ja tema ettevõte osaleb rõõmuga uutes auhinnakampaaniates – peaasi et müük läheks hästi. Dmitri Tuhta (iParts OÜ) ühines kolleegide arvamusega: „Kindlasti ootame veel selliseid ettevõtmisi ja oleme valmis sõitma kasvõi kogu meeskonnaga.“


Pildid: Jaroslav Lozovskij