Publikatsiooni kuupäev : 2019-12-11

Noore Automehaaniku Võistlus 2020

Kutsume Sind osalema Noor Automehaanik 2020 võistlusel!

ycm logo hq.jpg

Head kutsekoolid,

Meil on suur rõõm ja au kutsuda teid osalema „Noor Automehaanik 2020“ võistlusele, mille korraldaja on Inter Cars – Kesk- ja Ida-Euroopa suurim autovaruosade maaletooja!

Paljud teist on juba 2018. ja 2019. aasta võistlustel osalenud ja tunnevad reegleid hästi. Annamegi teile esmalt teada, et eeloleva võistluse reeglites on tehtud mõningaid muudatusi, millest peamine on see, et 2020. aastal pääseb Poola suurfinaali Eestit esindama senise kolme asemel vaid üks osaleja koos saatjaga. Täpsemat teavet konkursi ja uute reeglite kohta leiate siit.

Nagu ka varasematel võistlustel, võib esimeses võistlusvoorus (21.01.2020) osaleda piiramatu arv õpilasi, kes vastavad konkursil osalemise tingimustele. Teise vooru (18.02.2020) pääseb igast koolist kaks õpilast, kes koguvad vastavalt esimese vooru tulemustele enim punkte. Täpsustame, et esimene ja teine voor koosnevad kirjalikust testist, mis on saadaval nii eesti kui ka vene keeles.

Kolmandas voorus osaleb kaheksa õpilast, kes on kogunud teises voorus enim punkte. Kolmas voor toimub 13.-15. märtsil Tallinnas “Tallinn Motor Show” motomessi osana ja selles tuleb lahendada praktilisi ülesandeid, mida viivad läbi autovaruosade tootjate esindajad.

Sarnaselt eelmistele võistlustele, on ka sel korral kõigile finalistidele ja nende koolidele palju väärtuslikke auhindu nii meilt kui meie headelt partneritelt.

Tuletame meelde, et esmalt peab võistlusele registreeruma kool (koolipoolne kontaktisik) ja seda hiljemalt 20. detsembriks 2019. Alles seejärel saavad registreeruda õpilased, kellel on selleks aega kuni 10. jaanuarini 2020. 

Loodame, et sel aastal näeme konkursil osalejate hulgas veelgi enamate Eesti kutsekoolide õpilasi! 

Soovime innukat osavõttu, tugevat võistlustahet ja palju edu algaval võistlusperioodil!