Publikatsiooni kuupäev : 2020-05-06

Saksa tehnoloogiad, õlletehas ja ehtne jõulumeeleolu

2019. aasta detsembri alguses sõitsid Inter Cars Eesti kliendid Saksamaale, et saada lähemalt tuttavaks Diesel Technic toodetega ja nautida ehtsat jõulumeeleolu.

_MG_0467_15x10cm.jpg

Veoautode remonditöökojad, kes ostsid 2019. aasta sügisel DT Spare Parts kampaania käigus veoautode varuosi vastavalt kampaania tingimustele, said reisi Saksamaale Diesel Technic (DT) tehasesse, mis on veoautode varuosade ja tarvikute suurimaid tarnijaid. Võitjad olid seekord Melg-Auto OÜ ja Swedtrucks OÜ.

Tehase külastus oli vaid üks osa tihedast reisikavast. Võitjaid saatnud Inter Cars Eesti esindaja Aleksei Krõlov ütles, et seekord külastasid nad Hamburgis asuvat Diesel Technic tehase kvaliteedikontrolli ja uute varuosade arenduslaborit. Neile tutvustati tehase toodangut ja räägiti toodete spetsiifilistest erinevustest võrreldes teiste kaubamärkidega.

„Tööga seoses polnud see sugugi esimene kord sellisel ekskursioonil olla, kuid tehaste külastused annavad alati väärtuslikku infot toodete ja tehnoloogiate kohta, nii et kuulasin ja jälgisin huviga kõike, mis DT tehases räägiti ja näidati” - jagab Aleksei oma mõtteid. Aleksei silmad lähevad aga eriliselt särama Bremeni linna ja Becks-i õlletehase külastusest rääkides. „Need kitsad tänavad ja muinasjutulised piparkoogimajad koos hansalinna erilise atmosfääriga on midagi erilist. Lisaks veel üks maailma legendaarsemaid õlletehaseid ning muidugi jõuluturg - kuigi olime seal detsembri alguses, oli jõuluturg oma täisehtes ja külastajate saginat täis. Ja nii head hõõgveini ei ole ma ammu saanud”- muheleb Krõlov.

Andres Klamas Melg-Auto OÜ-st ütleb, et lisaks tehasekülastusele meeldis talle väga väikelinn Minden ja sealne jõuluturg. „Turg oli väiksem kui Tallinna oma, aga see eest väga ilus ja hubane. Suur osa külastajatest olid kohalikud ja turul jätkus tohutult eri tegevusi ja atraktsioone just lastele. Väga meeldis ka ekskursioon Hamburgis, mis oli võrreldes Mindeni ja Bremeniga väga moodne, dünaamiline ja aktiivne.“ DT külastamisest rääkides märkis Klamas, et laboris demonstreeritud tehnilised võimalused olid vägagi muljetavaldavad.

“Tänu sellistele reisidele muutuvad meie suhted klientidega veelgi paremaks, sest reiside käigus õpitakse üksteist rohkem tundma ja usaldama ning koju naastakse juba ühtse osana Inter Cars Eesti sõprade ringist.”- võtab Krõlov reisi kokku.