Publikatsiooni kuupäev : 2017-08-02

TARGI 2017 – varuosade ja seadmete 16. mess

16. varuosade ja töökoja seadmete mess on nii varuosade tootjatele kui ka klientidele tähtis ja oodatud üritus. See on suurepärane koht ärikohtumiste pidamiseks, mille käigus vahetatakse teavet uudistoodete, uue tehnoloogia ja tehnilise oskusteabe kohta.

Inter Carsi messid on aastaid kokku toonud töökojateenuste turu entusiaste. Iga ettevõtja teab, et oma äri edukalt ajamiseks peab ta olema pidevalt kursis uudistoodetega, jälgima olukorda muutuval turul ja kliendile paindlikult lähenema. Autoturg on ideaalne näide sellest. Nüüdisaegseimate süsteemide ja täiuslikuma elektroonikaga varustatud üha uued automudelid sunnivad remonditöökodade omanikke ja mehaanikuid omandama asjakohaseid professionaalseid teadmisi ning üha suuremat hulka remondivahendeid ja -seadmeid.

Inter Carsi mess on vastus probleemidele, millega te oma töös kokku puutute. Teame, kui suured on teie vajadused uute osade ja remondiseadmete järele ning kui kasulikud on teile koolitused ja tugiprogrammid, seetõttu kogume teile mõeldes kõik selle juba septembris Varssavisse rahvusstaadioni üldkasutatavale alale kokku.

Meil seisab ees palju tunde planeerimist ning kulub hulgaliselt energiat tarnijate ja Inter Carsiga koostööd tegevate ettevõtete kaasamisele. See kõik on selleks, et teil oleks kolme messipäeva jooksul võimalik ühes kohas osa saada pakkumistest ja 20 000 ruutmeetrile mahutatavast ekspositsioonist. Messipinnalt leiate 200 tarnija uusimate toodete pakkumisi, sõidu- ja veoautode ning mootorrataste ja nende tarvikute valiku.

Palju ruumi pühendame ka professionaalsele töökojavarustusele ja sisseseadele. Varuosade, tööriistade ja töökoja sisseseade mess on mastaapne üritus, mille käigus kohtuvad töökodade asjatundjad ja kirglikud mootorispordihuvilised.

Inter Carsi mess on juba mitu aastat rahvusvaheline, seega ei ole ka sel aastal puudust klientidest Euroopa riikidest. Sel aastal oleme teie jaoks ette valmistanud kolm ala: Mess, Moto ja Dance. Olete oodatud osa saama kõigist pakkumistest! Oleme veendunud, et igaüks leiab enda jaoks nii mõndagi põnevat ja hulgaliselt ideid oma äri edendamiseks. Võimaluse korral ootame teid osalema arutelupaneelides, koolitustel ja konverentsidel, mis aitavad suurendada pädevust, omandada uusi teadmisi ja parandada teie personali oskusi.