Publikatsiooni kuupäev : 2020-05-06

Värsked teadmised tuntud kaubamärgi kohta

2019. aasta novembri lõpus käisid Inter Cars Eesti kliendid, kes osalesid 2019. märtsist oktoobrini kestnud FEBI kampaanias, Saksamaal, et tutvuda juhtiva varuosade tarnija - Bilstein Group-i töö ja tegemistega. Ja avastamist oli neil palju.

DSCF9312-small.jpg
IMG_3296 - small.jpg
IMG_3280-small.jpg
IMG_3291-small.jpg

„febi bilstein nimi on meie alal nii tuntud, et mingit lisatutvustust see ei vaja,” rääkis reisi üks osalejatest, Aleksei Rokashevitš Teeme Auto Korda OÜ-st. „Eriti hariv oli garantiikeskuse külastus, kus meile näidati ja räägiti, kuidas analüüsitakse varuosade vigastusi, kontrollitakse kvaliteeti ja valitakse saadud info põhjal komponentide tootjad edasiseks koostööks,“ – ütles ta.

“Tänu saadud infole, võin olla kindel febi toodete kvaliteedis. Muuhulgas pakub Inter Cars Eesti väga laia kaubavalikut igale maitsele ja eelarvele ning sellest valikust võib leida nii madalama hinnaklassi detaile kui ka tippkvaliteediga komponente väga nõudlike klientide jaoks,“ järeldas Aleksei pärast ettevõtte tegevuspõhimõtetega tutvumist. Reisist rääkides oli ta õnnelik, et sai oma silmaringi laiendada. „Kõik tehased on väga erinevad ja iga tehase külastamisega õpid enda jaoks midagi uut. Reis oli igas mõttes suurepäraselt korraldatud,“ võttis Aleksei reisi kokku.

Dmitri Zamkovoi DDK Service OÜ-st meenutab reisi Saksamaale ja tõdeb, et vaatamata febi toodete põhjalikule tundmisele olid mõned nüansid talle suureks üllatuseks. „See oli positiivne üllatus,“ – täpsustab Dmitri – „On lihtsalt hämmastav, kui põhjalikult jälgitakse ja kontrollitakse toodete kvaliteeti, mida oma kaubamärgi all müüakse. Kui miski pole parima kvaliteediga, saab kriitika osaliseks just febi, nii et neil tuleb kvaliteedi eest oma mainega vastutada. See seletab ka kvaliteedikontrolli labori tähtsust tehase jaoks.” Samuti märgib ta, et tehase giid tegi oma tööd suurepäraselt, ehkki ringkäik kestis peaaegu terve päeva. „Giid püüdis ise võimalikult palju detailidest rääkida ja andis üksikasjalikke, põhjalikke vastuseid kõigile küsimustele,“ leidis Dmitri. „Olen varemgi töötanud selle grupi toodetega, aga nüüd kui olen oma silmaga varuosade kvaliteedikontrolli näinud, teen seda julgemini, sest isiklikest kogemustest lähtudes on kliente lihtsam nõustada,” sõnab ta.

Samuti toonitab ta, et reisil oli lisaks tehaseid puudutavale programmile suurepäraselt organiseeritud ka vaba aja sisustamine. “Õhtul ootas meid võidusõit kartidel ja mitte lihtsalt sõit, vaid ikka reaalne karikavõistlus, mille lõpus jagati ka auhindu. See polnud minu jaoks esimene kord kardirooli istuda, teatud kogemus oli juba varem saadud, kuid vastased olid sel korral päris tugevad. Siiski teenisin medali,” – meenutab ta uhkusega meeleoluka reisipäeva lõppu.

Fotograaf: Aleksei Rokashevitš