Publikatsiooni kuupäev : 2023-06-09

Inter Cars Narva ja Rakvere meeskonnalugu

Inter Cars on kui õlitatud masinavärk, kus iga mutter teab oma ülesannet ning täidab seda suurepäraselt. Tänu professionaalsetele töötajatele toimib ettevõte pea laitmatult, olles oma valdkonnas vaieldamatult edukas. Juba need põhjused on piisavad selleks, et soovida Inter Carsis töötada.

Ettevõtte Rakvere filiaali juht ja omanik Maksim on firma arengu nimel vaeva näinud rohkem kui 10 aastat. Enne seda oli ta Inter Carsi klient, kuid kui talle tehti pakkumine edasimüüjast esindajaks saada, ei pidanud ambitsioonikas mees pikalt mõtlema. Maksim viskab nalja, et pakkumist vastu võttes oli ta veel noor ja rumal. Ent tõdeb siis, et tegelikult meeldib tema töö talle väga ja kahetsema ei pea midagi. Pidev edasiliikumine ja põnevad väljakutsed hoopis motiveerivad Inter Carsis tegutsema. Pole salata, et korda saadetut on hea vaadata – Maksim on Inter Carsi filiaalile elu sisse puhunud. Ta on kokku pannud vägeva ja edumeelse, tunnustamist väärt meeskonna, mille liikmed hindavad juhi ausust ja inimlikkust. Narva ja Rakvere filiaalide juhatajate Andrei ja Daneli kohta ütleb Maksim, et nad on tema jaoks kui partnerid, kes on samamoodi südamega asja juures ning kellega koos pole raskustest ülesaamine mingiks probleemiks.

Narva filiaalis juhataja ja müügiesindaja kohustusi täitev Andrei ütleb kindlalt: „Ma olen uhke, et saan selles firmas tööd teha!“ Andrei on kogu elu müügivaldkonnaga seotud olnud, kuid Inter Carsi puhul paeluvad teda – peale põnevuse ja mitmekesisuse – töine atmosfäär, kolleegid ja arenemisvõimalus. Mees sõnab, et näeb iga päev midagi, mida ära teha saaks ning mis teda ennast ja firmat edendaks. Andrei tööd ei karda ning tõdeb, et on Inter Carsis veedetud nelja aasta jooksul saanud uusi teadmisi müügis, logistikas, juhtimises ja paljus muuski.

Danel juhatab Rakvere filiaali ja on samuti ametis müügiesindajana. Autode varuosadest ja nende müügist teab mees pea kõike, nüüdseks on ta Inter Carsis oma tarkusi jaganud ligi kuus aastat. Daneli jaoks on oluline, et tema töökaaslased oleksid alal meisterlikud ja nendega oleks huvitav tõsist tööjuttu rääkida – õnneks siin niimoodi ongi, see teeb töökeskkonna mõnusaks. Lisaks teab mees omast käest, et Inter Carsi filiaalid ei saa kunagi valmis, vaid pakuvad alati uusi katsumusi. See on see, mis siinse töö eriti ägedaks muudab ja edasi püüdlema sunnib.

Millist inimest Inter Carsi juhid oma kolleegina näevad? Näiteks peavad nad väga tähtsaks seda, et uus tulija Inter Carsi spetsiifilist tegutsemisala mõistaks. Ta peaks mõistma, mida, kuidas ja milleks tehakse, sest siis saab kliendile pakkuda täisväärtuslikku teenindust, mis on Inter Carsis esikohal. Ettevõttes hinnatakse muuhulgas ka oskust iseseisvalt hakkama saada, praktilisust müügioskuse näol, tahet tööd teha ja seda nautida. Mehed nõustuvad, et kõige alus on aga uue tulija ideaalne sobitumine meeskonda ja omavaheline klapp. „Ma tahaks, et uus inimene saaks öelda, et tal on uhke siin firmas töötada. Et ta saaks rõõmuga tööle tulla,“ lausub Andrei eelnevale osutades kokkuvõtvalt.