Ettevõttest

Vadim Škatov
Inter Cars Eesti OÜ tegevjuhi edulugu
Inter Cars Narva ja Rakvere
meeskonnalugu
Inter Cars Tartu
meeskonnalugu

Inter Cars SA on suurim nii Aasia kui ka Euroopa marki sõidu-, paki- ja veoautode varuosade maaletooja Kesk- ja Ida-Euroopas, sortimendis on üle 5 miljoni erineva kaubaartikli. Ettevõtte tootevalik hõlmab ka töökojavarustust, muuhulgas autode teenindus- ja remondiseadmeid ning mootorrataste- ja tuuningvaruosi, samuti täis- ja poolhaagiste, busside ja põllumajandusmasinate varuosi ja tarvikuid. Valikus on nii tippkvaliteediga tooteid üldtuntud ja tunnustatud tarnijatelt kui ka märgatavalt soodsamaid, kuid samuti hea kvaliteediga kaupa vähem tuntud tootjatelt.

Inter Cars SA-l on praegu rohkem kui 600 filiaali üle Euroopa, enam kui 20 riigis. Eestis tegutseb 8 müügiesindust – Tallinnas Mustamäel ja Lasnamäel, Tartus, Pärnus, Paides, Narvas, Rakveres ja Jõhvis (20.02.2024 seisuga). Inter Cars Eesti OÜ asutati 2014. aastal, tähistades 2023. aasta 10. detsembril oma üheksandat sünnipäeva.

Inter Cars Company asutati 1990. aastal Poolas tsiviilühinguna Krzysztof Oleksowicz, Piotr Oleksowicz ja Andrzej Oliszewski poolt. Äriühing on 2004. aasta maist noteeritud Varssavi väärtpaberibörsil.

1997. aastal tekkis ettevõttes üleriigilise autoremonditöökodade võrgustiku Q-Service kontseptsioon, mis ühendab iseseisvaid autoremonditöökodasid. Võrgustikuga liitudes säilitavad töökojad oma identiteedi ja nime. Hoolitsedes parima teeninduskvaliteedi eest klientide töökodades, pakutakse laias valikus koolitusi mehaanikutele ja firmaomanikele.

Q-Service Truck planeeritakse Eesti turul avada 2024. aastal, ühendades iseseisvaid veoautode remonditöökodasid, strateegilisi partnereid (perioodil 2022-2025 on nendeks Bosch, Castrol, Mann Hummel, Prometeon ja ZF Aftermarket) ja Inter Cars´i. Üle Euroopa tegutseb hetkel üheksas riigis ligi 200 Q-Service Truck töökoda ja plaanis on seda arvu järgneva nelja aasta jooksul kahekordistada. Q-Service Truck ketiga liitumiseks peavad töökojad vastama tõestatatud kvaliteedistandarditele.

13. juulil 2007 allkirjastasid ühingute Inter Cars SA ja JC Auto SA juhatused kahe ettevõtte ühinemislepingu. JC Auto oli Poola turu liider Jaapani ja Korea autode varuosade segmendis. Tänu ühinemisele tugevnes Inter Cars SA roll Poola ja Euroopa turul oluliselt.

Inter Cars SA on ka kahe tootmisettevõtte − autovaruosade taastamisega tegeleva Lauber Sp. z o.o. ja haagiseid tootva Feber Sp. z o.o. − omanik. Samuti, lisaks filiaalidele ja laooperaatoritele kuuluvad tütarettevõtete hulka logistikaettevõte ILS, turundusettevõte ICMS ja Inter Cars Foundation.

2000. aastast korraldab Inter Cars SA töökodade varuosade ning töövahendite ja varustuse messe. Need ei ole pelgalt pikima ajalooga sedalaadi üritused Poola autoturul, vaid neid peetakse nii erialaasjatundjate kui ka messikülastajate hinnangul suurimateks ja ülimalt professionaalselt ettevalmistatud üritusteks. Tänasel päeval korraldatakse messe mitmetes riikides, kus Inter Cars tegutseb. Eelmisel aastal (2023) toimusid taolised Inter Cars erialamessid Kreekas, Ungaris ja Rumeenias.

2009. aastal loodi veebiportaal Motointegrator.pl – otsinguplatvorm, mis ühendab autoomanikke autoremonditöökodadega. Eesti klientidele avati Motointegrator - motointegrator.ee - 2021. aastal. Tänaseks (2023. aasta seisuga) on Eestis Motointegratoriga ühinenud juba üle 400 autoremonditöökoja.

Loe meie ajaloost ja saavutustest lähemalt siit, veel huvitavaid fakte avasta siit.

Inter Cars SA-l on 2003. aastast DEKRA Certificationi välja antud kvaliteedisertifikaat ISO 9001: 2008.

See sertifikaat kinnitab meie ettevõtte kvaliteedijuhtimissüsteemi nõuetele vastavust. Omistatud sertifikaat on ka tõend autondus- ja tööstustoodete turustamise valdkonnas pakutavate teenuste kõrge kvaliteedi kohta.

Kvaliteedistandardeid täiustatakse pidevalt ja sertifitseeritakse regulaarselt tänase päevani.

2012. aasta juunis sai Inter Cars SA vastutustundliku ettevõtluse koalitsiooni liikmeks.

INTER CARS S.A. KONTSERNI KÄITUMISJUHEND JA HEAD KAUBANDUSTAVAD

KREDIIDILIMIIDI TAOTLUS

ЗАЯВКА НА ПОЛУЧЕНИЕ КРЕДИТНОГО ЛИМИТА