Publikatsiooni kuupäev : 2023-06-20

Inter Cars Tartu meeskonnalugu

Inter Carsi Tartu esinduses töötavad head huumorit ja organiseeritust väärtustavad  inimesed, kes teavad, kuidas oma tööd kõige paremini teha. Edumeelsed Aare, Ain, Epp, Raul, Kadi, Marko, Peep ja Steven võivad kinnitada, et siinne keskkond on professionaalsetele ja südikatele inimestele.

Viis aastat ettevõttes töötanud Aare on müügimees. Kui telefon heliseb, võtab ta selle vastu ja lahendab mängleva kergusega suuri probleeme. Aare on varem autondusega seotud olnud, aga muuhulgas töötanud ka näiteks baarmanina. Inter Carsi tulema kannustas teda Inter Carsi usaldusväärsus – milles varasemalt kliendina veendunud oli – ja kindel tööaeg, siia on Aare jäänud sellepärast, et saab oma ametit nautida ega pea muresid koju kaasa võtma. „Hommikul tuled, õhtul lähed, kogu aeg on kriips kõrvuni,“ muigab ta.

Ain märgib, et tema töö on Aare omaga sarnane ja tema tegeleb veoautode varuosadega. Kahe Inter Carsis oldud aasta jooksul on ta mõistnud, et siin talle midagi vastukarva ei hakka ja tööd teeb ta meeleldi. Kolleegide puhul hindab Ain erialaseid teadmisi ja autode hingeeluga kursis olemist, kuid usutavasti saab hakkama igaühega, kes vähegi loomult asjalik on.

Inter Carsi kassapidaja Epp on ettevõtte kollektiivis olnud algusaastast peale, nüüdseks kuus aastat, ning ära minna ei tahakski. Epu meelest on Inter Carsi kiiduväärt omadus hea kollektiiv: „Lõbus on! Naeran palju.“ Ta annab mõista, et uus tulija võiks meeskonda sobitumise huvides samuti huumorit mõista, aga sellest tähtsamgi on oskus vooluga kaasa ujuda ja kohanduda. Naine toob Inter Carsi plussina esile, et kõik tööalased küsimused saavad alati vastatud – siin ollakse altid üksteist abistama ja keerulisemaid ülesandeid lahendama.

Raul, kes töötas varem mehaanikuna, otsustas, et võiks hoopis müügiassistendina kätt proovida. Aasta eest tuligi ta selle eesmärgiga Inter Carsi ja ütleb nüüd, et on väga positiivselt üllatunud, et siia nii kauaks on püsima jäänud. Inter Carsis ei pea ta hommikuti mõtlema, et ei tahaks tööle tulla, vaid tunnustab motiveerivat palka, rahulikku keskkonda, vaheldusrikkust ja kindlat tööaega.

Kadi sattus Inter Carsi juhuslikult, plaaniga mõnda aega asendajaks olla. Täna on ta siin viiendat aastat ning näeb vaeva võlgade sissenõudmise ja kassapidamisega. Naine on enda sõnul varem teinud igasuguseid asju, aga Inter Carsi on püsima jäänud eelkõige seepärast, et seltskond on vahva ja töö on selge. Põhjust äraminemiseks igatahes ei ole ja see ongi tähtis.

Varuosade müügiga leiba teeniv Marko on ettevõttes olnud pea kolm aastat. Ta alustas laotöötajana, kuid tundis üsna varsti, et sooviks end rohkem tõestada ja enamat teha. Juhiga nõu pidades sai Marko võimaluse müügi poolel kätt proovida ning võib kinnitada, et on päris rahul. Markogi kuskile mujale minemisele ei mõtle – see ei tasuks ära, sest Inter Carsis on kindlustunne, ägedad kolleegid ja mõnus töö.

Müügiesindaja Peep on Inter Carsi ridades olnud algusaastast. Ta tuli siia selleks, et ühendada oma kaks huvi: müük ja autod. Tema töö on klientide jaoks igapäevaselt olemas olla ja tekkivaid muresid tõhusalt lahendada. Maht on suur, ent see on vaid positiivne. Klapp kolleegidega on samuti väga hea, nendib Peep.

Steven liitus Inter Carsiga samuti esimesel aastal. Peebuga moodustavad nad võimsa ja iseseisva tiimi, kes Steveni sõnutsi oma tööd läbi ja lõhki tunneb ja ülesannetes pigem vingeid väljakutseid kui tüütuid kohustusi näeb. Mees ütleb, et ettevõttes hoiabki teda mitmekesine töö ja see, et ta oskab seda suurepäraselt. „Me teame süsteemi päris hästi. Teame, kuidas leida vastuseid ja mida teha,“ osutab Steven asjaolule, et Inter Carsis töötavad oma ala tipud.

Inter Carsi meeskond võtaks enda sekka meeleldi kellegi, kes valdkonnast huvitub ja selle olulisemaid tahke teab. Kellegi, kes tõsist tööd ei karda ning süsteemiga kohandub, aga seejuures huumorimeelt ja head suhtlusoskust unarusse ei jäta. Kellegi, kes tahaks panustada sujuvasse tegutsemisse ja sellesse, et Inter Cars saaks jätkuvalt olla oma valdkonna tipus.