Publikatsiooni kuupäev : 2023-10-31

MILWAUKEE NÜÜD INTER CARSIS

Milwaukee (kuulub Hong Kongi börsil noteeritud TTI e. Techtronic Industries gruppi) on 99 aastase ajalooga USA tööriistatootja, mis on kindel turuliider akutööriistade seas nii Ameerikas kui Põhjamaades (Soome, Norra, Taani, Rootsi) ja paljudes muudes riikides. Ka Eestis aina enam populaarsust koguv kaubamärk on hinnatud professionaalide seas nii autonduses, ehituses, santehnilistes töödes kui ka puidusektoris. Parim tootlikkus, võimsaimad akud ja suur valik tarvikuid, käsitööriistu ning isikukaitsevahendeid pidevalt täienevas valikus vaid lisavad uusi kasutajaid ja fänne Milwaukee ridadesse.

NOTHING BUT HEAVY DUTY!

Milwaukee slogan, mille sisuks on pakkuda professionaalsetele kasutajatele meie parimaid tooteid pikaajaliseks töötamiseks. Põhi fookuseks on klientide toomine akutööriistade peale. Seda nii juhtmega, suruõhuga kui ka kütusega masinatelt. Põhjamaades müüdavatest Milwaukee tööriistadest on 96-97% akutööriistad.

Intercars´i valikus on tooted, mis on peamiselt suunatud autonduse, rasketehnika ja garaažide teenindamiseks. Põhirõhk on Milwaukee võimekatel mutrikeerajatel, kuid tähtsat rolli mängivad ka nurklihvijad, trellid, löök-kruvikeerajad, otsfreesid, neetijad, poleerijad jne. Samuti on kohapeal näha ja katsuda ka mõned käsitööriistad (haamrid, narred, kruvikeerajad, noad jne) ning tarvikud. Samuti on valikus Packout kastid ja sahtlid, et luua korda garaažis ning vajadusel võtta tööriistad ning muu vajalik kompaktselt objektile kaasa.

Uudista täiustatud tööriistavalikut meie tootekataloogist! Hetkel tutvumishinnad paljudele Milwaukee tööriistadele.