Publikatsiooni kuupäev : 2024-02-21

Algavaks hooajaks Kleber suverehvid !

Alates 1. märtsist on lubatud suverehvide kasutamine, ent soovitame valmistuda selleks juba varem. See tähendab, et tasuks üle vaadata eelmise aasta rehvid, et näha, kas need on endiselt sobilikus seisukorras või on aeg mõelda uute soetamisele. Selles artiklis tutvustame Kleberi kolme erinevat tüüpi suverehvi

Kleber Dynaxer HP4on asümmeetriline kõrgjõudlusega suverehv, mis ilmus Prantsuse kontserni Michelin tütarettevõtte valikusse aastal 2018. Need rehvid on tuntud hea haarduvuse poolest nii kuival kui ka märjal teekattel, sõidumugavuse ja kulumiskindluse poolest.

Asümmeetriline mudel Kleber Dynaxer HP4, mis on saadaval 14-17 tolli diameetriga, asendas Kleber Dynaxer HP3 rehvid. Neljanda põlvkonna rehvide väljatöötamisele lähenesid insenerid väga vastutustundlikult. Seitsme aasta jooksul, mis eraldas kahte põlvkonda rehve, loodi põhimõtteliselt uus disain, optimeeriti rehvisegu koostist ja Dynaxer HP4 sisekonstruktsiooni, mis soodsalt mõjutas mudeli kasutusomadusi.

Drenaaži kanalid on oluliselt laienenud, kiirendades vee äravoolu Kleber Dynaxer HP4 kontaktialalt märjal asfaldil, suurendades rehvi vastupidavust vesiliu mõjule ja stabiilsust vihmaga sõites.
Diagonaalselt ühes suunas lõigatud lamellid rehvimustri keskosas optimeerivad kursihoidvust ja suurendavad rehvi reageerimist juhi tegevustele.
Selle suverehvi laia õlakulblokid parandavad roolimist ja haakuvust teega manöövrite sooritamisel.

Asümmeetriline mustri disain vähendab Dynaxer HP4 veeretakistust, vähendades samas vibratsiooni, müra ja kütusekulu.
Täiustatud kummisegu tagab erakordse mugavuse ja juhitavuse, kompromiteerimata sõiduomadusi. Segus sisalduv ränihape vähendab veeretakistust ja tagab täiendava haakuvuse märgades tingimustes.

Kleber Dynaxer UHPon asümmeetriline Ultra High Performance klassi suverehv, loodud kasutamiseks erinevate klasside võimsatel sõiduautodel. Neil on suurepärane stabiilsus märjal teekattel, pikk kasutusiga ja kõrge kütusesäästlikkus.

Kleber Dynaxer UHPrehvid tulid Kleber Dynaxer HP3 mudeli asemele. Michelin Group, mis omab Kleberi kaubamärki, viis läbi sisekatsetusi testrajal Ladoux ja tulemused näitasid, et Dynaxer UHP mõõdus 225/45 R17 94Y märjal pidurdamisel ületab tulemusi eelkäijast 13%.

Mudeli asümmeetriline rehvimuster on kavandatud kiireks vee äravooluks vihmasõidul. Täiustatud drenaažisüsteem, mille aluseks on kaks laia ringikujulist soont, tõhusalt puhastab Dynaxer UHP rehvi kontaktpinda veest ja suurendab vesiliu vastupanu.

Rehvi kuuluvus UHP kategooriasse on rõhutatud unikaalsel moel, matkides premium-klassi toodete välimust: rehvi keskosas on mudeli nimi ja Kleberi logo ning külgedel on unikaalne disain.
Optimeeritud rehvimustri sügavus tagab pika kasutusea, samas kui erineva kujuga sooned rehvi pinnal aitavad vähendada kütusekulu ja suurendada sõidumugavust.

Kleber Dynaxer SUVon usaldusväärsed suverehvid, mis on loodud Euroopa turule ja mõeldud kasutamiseks linnamaasturitel ja maasturitel. Neil on kõrge haarduvuse tase ja efektiivne pidurdamine märjal teekattel, suur vastupanu vesiliule, hea vastupidavus kulumisele, akustiline mugavus ja võime optimeerida kütusekulu.

Dynaxer SUV arenenud drenaažisüsteem laiade pikisuunaliste ja mitmete ristlõikega soontega soodustab mitte ainult kiiret vee äravoolu kontaktpunktist, vaid suurendab ka stabiilsust vihmasõidul. Tootja märgib, et rehvimustri disaini on ka optimeeritud müra suhtes, mis tagab vaikuse sõiduki salongis.

Kleber Dynaxer SUVerakordne vastupidavus tuleneb optimeeritud soonte sügavusest. Rehvi madal veeretakistus aitab samuti säästa, kuna teadaolevalt suurendab see autode kütusesäästlikkust.                    SUUREMA VALIKUGA TUTVU MEIE  E-KATALOOGIS!