Publikatsiooni kuupäev : 2019-10-01

Inter Cars Eesti uus koolituste formaat

Alates käesoleva aasta oktoobrist pakub Inter Cars Eesti oma klientidele täiesti uudset tehniliste koolituste formaati, milleks on praktilised koolitused.

IMG_0012-1.jpg
IMG_0027-1.jpg
IMG_0021-1.jpg
IMG_2230.jpg
IMG_2240-1.jpg
IMG_2241-1.jpg
IMG_2250-1.jpg
Meie kliendid on sellise lahenduse vastu juba ammu huvi tundnud ja seetõttu otsustasimegi luua praktiliste koolituste seeria, mis annab osalejatele hea võimaluse kinnistada värskelt omandatud teoreetilisi teadmisi praktiliste ülesannete lahendamisega.
22. oktoobril Tallinnas ja 12.-13. novembril Sillamäel toimuski Tallinnas Schaeffler Group-i praktiline koolitus, mille teoreetiline ja praktiline osa viidi läbi autoesinduse töökojas.
Koolituse teoreetiline osa toimus esinduse seminariruumis ja selle raames käsitleti INA ja FAG kaubamärkide uudiseid, eri tootegruppe ja töövahendeid. Lisaks anti osalejatele põhjalik ülevaade eri detailidest ning nende tüüpilisest kulumisest ja võimalikest kahjustustest. Põhjalik ülevaade tehti ka hooldus- ja parandustööde käigust koos õigete detailide, seadmete ja töövõtetega.
Koolitusel räägiti ka hammasrihmadest, FEAD-rihmadest, mootorikettidest, klapiajamitest, veepumpadest, rattalaagritest ja tarbesõidukite hooldus- ja remondivõimalustest. Teoreetilise koolituse ajal saadeti ringi käima ka reaalsed detailid, et koolitusel osalejatel tekiks nende olemusest ja riketest parem ülevaade.
Koolituse praktiline pool toimus autoteeninduse remonditöökoja ruumides ning pärast lühikest sissejuhatust jaotati osalejad kolmeks rühmaks, et asuda tööle kolmel eri õppemudelil. Õppemudeliteks olid kaks mootorit (nii rihm- kui kettajamiga), millel tuli teha kas mootoririhma või -keti vahetus ning ka kolmandaks õppemudeliks oli tarbesõiduk, millel tuli vahetada esimene rattalaager.
Koolitus oli väga edukas, osalejatel said praktiliste ülesannetega suurepäraselt hakkama ja pärast ametliku osa lõppu oli võimalik koolitajatele ka lisaküsimusi esitada ning Schaeffler Group-i tooteid otse müügiesindajatelt tellida.