Publikatsiooni kuupäev : 2022-06-15

Millised on autoteeninduste otsingusüsteemi MOTOINTEGRATOR eelised?

Kiiresti arenevad tehnoloogiad pakuvad uusi võimalusi nii ettevõtlusele kui ka klientidele. Nüüd on lihtsam kui kunagi varem kutsuda kohale takso või broneerida meelepärane tuba ükskõik millises kohas kogu maailmas. Kui aga on vaja autot remontida, siis seisavad autojuhid endiselt silmitsi mitmete väljakutsetega.


Kui küsida autojuhtidelt, mida nad ootavad autoteeninduselt, siis vastavad paljud neist, et nende jaoks on oluline meistrite usaldusväärsus, selged teenustasud ning võimalus kiiresti ja lihtsalt autoteenindusse registreerida. Seetõttu küsivad autojuhid sageli enne otsustamist, keda usaldada autot remontima, nõu sõpradelt või otsivad tagasisidet veebist.

Et kergendada nii autojuhtide kui ka rohkem kliente teenindada soovivate autoteeninduste muresid, käivitatakse Eestis uus projekt MOTOINTEGRATOR. See on intuitiivne autoteeninduste otsingusüsteem, mis on saadaval aadressil motointegrator.com ja on ette nähtud sobivaimate autoremondimeistrite leidmiseks. Kasutades süsteemi MOTOINTEGRATOR, saavad kliendid mõne lihtsa sammuga registreeruda autoteenindusse või lihtsalt teada saada teavet selle lahtiolekuaegade ja osutatavate teenuste kohta. Ühtlasi on see uuenduslik vahend ettevõtetele, mis annab uusi võimalusi reklaamiks ning suhtluseks ettevõtte ja kliendi vahel.

See on rahvusvaheline Inter Carsi projekt, mis töötab Poolas juba mitu aastat. Selles riigis ühendab süsteem rohkem kui 13 000 autoteenindusettevõtet. Poola edust innustununa otsustasid Inter Carsi esindajad käivitada projekti ka teistes riikides. Inter Cars Eesti soovitab kõigi Eesti autoteeninduste esindajaid mitte viivitada ja registreeruda uude projekti aadressil motointegrator.com. Seda tasub tõesti teha niipea kui võimalik, sest see pakub veel üht tasuta reklaamikanalit, mis aitab teil ligi meelitada rohkem kliente. Selle projektiga liitumine on tõesti lihtne – tuleb vaid sisestada oma kliendinumber ja parool, mida kasutatakse Inter Carsi e-Catalog'i sisse logimiseks.

Pärast projektiga liitumist kulub vaid umbes 10 minutit teabe sisestamiseks autoteeninduse kohta – sisestada tuleb aadress, tööaeg, telefoninumber ja veebilehe aadress. Üks olulisemaid asju on autoteeninduse täpse nimetuse (ilma jutumärkideta) märkimine. Ei ole harvad juhud, kui ettevõtte ja sellele kuuluva autoteeninduse nimetused ei ühti, seega peaksite hindama seda, kuidas olemasolevad või potentsiaalsed kliendid hakkavad teie autoteenindust veebilehelt motointegrator.com otsima. Teine näpunäide – märkida täpselt teie pakutavad teenused, samuti võib sisestada hinnad ja muu lisateabe – nii on veebilehe külastajatele selgem, mida teie autoteeninduselt oodata ning otsingumootor saab vastavalt kliendi määratud filtritele autoteeninduse täpsemalt valida.

“Motointegrator’ile sarnaseid projekte on Eestis mitmeid, kuid Inter Carsi kogemused ning hea turuolukorra tundmine annab meile kindla eelise teiste sarnaste projektide ees. Kogu meeskond pingutab kõvasti selle nimel, et Motointegrator platvormist teaks suurem osa Eesti inimestest ning et see jõuaks võimalikult kiiresti nende kasutusse, kuna läbi selle muudame töökoja külastused palju mugavamaks, lihtsamaks ning läbipaistvamaks nii autokasutajale kui ka autoremonditöökojale endale. Selle aasta teises pooles käivitame suurema reklaamkampaania, et Eesti autojuhid saaksid tundma Motointegrator platvormi ning läbi selle hakkaksid mugavalt otsima ning broneerima töökoja külastusi. Meie eesmärk on tuua kokku enamus Eestis tegutsevad autoremonditöökojad ning teha nad Eesti autojuhtidele leitavaks vaid mõne klikiga, kuna Eesti inimene suures osas otsib teenuseid just internetist tänapäeval. Oleme kindlad, et meiega liitub suurem osa Eesti autoremonditöökodadest juba käesoleva kui ka järgmise aastaga ning kasutaksin siin võimalust ja kutsuksingi ülesse töökodade juhatajaid liituma Motointegrator portaaliga juba täna,” teatas Inter Cars Eesti hulgimüügi ja Motointegrator’I projektijuht Aapo Kitsing.

Süsteemiga MOTOINTEGRATOR liitudes saavad autoteeninduste esindajad igal ajal muuta oma andmeid ja teavet pakutavate teenuste kohta jms. Samuti saavad nad täpset statistikat selle kohta, mitu korda on nende profiili ja kontaktteavet sellel lehel vaadatud. Projekt areneb pidevalt ning hiljem lisandub ka uusi funktsioone – autojuhid saavad ise oma profiile luua, saada meeldetuletusi eelseisva tehnoülevaatuse või sõiduki hoolduse kohta. Spetsiaalselt nende jaoks on loodud rubriik, kus avaldatakse kasulikke artikleid autode hooldusest.

Autojuhtidele antakse ka võimalus autoteeninduse teenuseid hinnata ja nende kohta tagasisidet anda, ning tänu sellele saavad autoteenindused rahulolevatelt klientidelt positiivseid hinnanguid kogudes luua usaldusväärsuse kuvandi. Moderaatorid vaatavad iga kommentaari enne avaldamist üle, tagades, et ekslik tagasiside, näiteks mittetoimunud külastused, kustutatakse.

Lisaks näitab statistika, et umbes pooled tarbijad otsivad vajalikke teenuseid mobiilseadmetes – nutitelefonides ja tahvelarvutites. Seda silmas pidades paistab veebileht motointegrator.com silma oma kohanemisvõimelise disaini poolest ja töötab suurepäraselt nii arvutites kui ka mobiilseadmetes.