Publikatsiooni kuupäev : 2024-03-25

Suurem tõhusus täpse soojusjuhtimisega! Kuidas MotoRadi termostaadid võivad pakkuda teie klientidele suuremat jõudlust?

Meie, kes me hoiame oma klientide sõidukeid teel ja töökorras, tunneme vajadust täpsete ja usaldusväärsete jahutussüsteemide järele rohkem kui kunagi varem. Koos mootoritehnoloogia arenguga on ka soojusjuhtimine muutunud keerukamaks ja sisaldab sageli rohkem komponente. Ehkki tehnoloogia on muutunud, on korralikult toimiv termostaat endistviisi jahutussüsteemi süda.

„Mootori tõhus töö tähendab ühtlasi väiksemat kütusekulu, vähem heitmeid ja mootoriosade pikemat tööiga. Kõik aga sõltub sellest, kuidas säilitada õiget töötemperatuuri. See ei ole kunagi olnud olulisem kui tänapäeva optimeeritud ja tehnoloogiliselt arenenud mootorite puhul,“ räägib MotoRadi Kesk- ja Ida-Euroopas (CEE) müügijuht Artem Davydov.

MotoRad on juba 1958. aastast olnud autotööstuses ja järelturul juhtiv täiustatud mootori- ja soojusjuhtimislahenduste tootja ja tarnija ning hoiab ka praegu uute sisepõlemismootorite ning kõikvärki hübriid- ja elektrisõidukite arenduse ja varuosade valdkonnas liidripositsiooni. MotoRad tarnib originaalosi sellistele autotootjatele nagu VW, Audi, BMW, Mercedes, GM, Stellantis jpt. Tootevalik katab rohkem kui 90% Euroopa sõidukipargist. 

Artem jätkab: „Termostaadi ülesanne ei ole üksnes ülekuumenemist ennetada, vaid see peab temperatuuri alati nõutavas vahemikus hoidma. Uutel sisepõlemis- ja elektrimootorimudelitel on optimaalse jõudluse töötemperatuurivahemik eriti väike. Enamik järelturul müüdavaid termostaate on konstrueeritud tööks hälbega ±2 °C. MotoRad kasutab originaalosadega parima kooskõla loomiseks ja mootori tõhusaks tööks hälbevahemikku ±1 °C.

Selline optimeeritud temperatuurijuhtimine parandab külma ja kuuma ilmaga nii sisepõlemismootoriga, hübriid- kui ka elektriautode jõudlust ja tõhusust. Külma ilmaga jõuab jahutusvedeliku temperatuur tänu ülitäpsele termostaadile kiiresti soovitatavasse vahemikku ja jääb sinna. Sooja ilmaga hoiab kvaliteetne termostaat temperatuuri pidevalt jõudluse tipptasemel.

Selline soojusliku kasuteguri optimeerimine võib avaldada kütuse- või energiakulule ja heitmekontrolli tõhususele märgatavat mõju.

Termostaati järelturult ostes jäetakse tihti kahe silma vahele, kui oluline see on sõiduki tõhususe, kütuse- või energiasäästu ja tervise seisukohast. MotoRad hindab termostaadi osa kõrgelt ja pakub optimaalset jõudlust koos sektori suurima tootevaliku ja parima kättesaadavusega.

MotoRad on kliendi käeulatuses (Euroopa esindus asub Saksamaal Kölni lähedal) ning pakub kõigis Euroopa riikides kiireid, paindlikke ja tõhusaid teenuseid. Rohkem teavet saab veebilehelt MotoRad.com.